Partneři a manželé

Našim posláním je, aby bylo doma dobře – všem. Nabízíme široké spektrum podpory od besed přes poradenství, vzdělávání a koučink až po populárně naučné knihy a videa, která vám pomůžou se ve své situaci zorientovat a vydat se novým směrem.

Rodiče

Pomocnou ruku vám poskytneme zejména prostřednictvím individuálního poradenství, vzdělávání, koučinku a besed. Využít můžete i naše knihy a videa, která vám mohou pomoci se ve své situaci zorientovat a vydat se novým směrem.

Odborníci pro práci s rodinou

S ohledem na komplexnost poskytovaných služeb klientům, ale i na reflexi, mnohostranný přístup a různé techniky práce máme tým pečlivě vybraných odborníků, kteří se věnují rovněž dalšímu vzdělávání odborníků v práci s rodinou.

Školy

Pedagogům poskytujeme vzdělávání, supervize, koučink, školám pomoc s realizací multidisciplinárních týmů vč. mediace. Vyvíjíme a aplikujeme on-line diagnostický nástroj školní (ne)úspěšnosti s návaznými odbornými službami.

E-learning

Pokud se rozpadá vztah s partnerem, se kterým máte dítě, rozhodně se jedná o nelehkou životní situaci, která přináší potřebu zvažování nových cest, jak rozchod a společné rodičovství po rozvodu zvládnout.

Nenašli jste, co jste hledali?
Můžeme vám poradit či vás nasměrovat…

Nebojte se nás zeptat.