Pomáháme rodičům, ať už řeší jakoukoliv životní situaci. Usilujeme o to, abyste se uměli radovat z toho, co v životě funguje a měli odvahu měnit to, co nefunguje. Našim posláním je, aby bylo doma dobře – všem.

Pomocnou ruku vám poskytneme zejména prostřednictvím individuálního poradenství, vzdělávání, koučinku a besed. Využít můžete i naše knihy a videa, která vám mohou pomoci se ve své situaci zorientovat a vydat se novým směrem.

Potřebujete něco jiného?

Řešíte jinou situaci?

Nebojte se nás zeptat.

Připravili jsme pro vás

Dohoda rodičů

Dohoda je výsledkem rodičovské zralosti

Rozchodem ani rozvodem nekončí rodičovství. Aby dítě zvládlo rozpad rodiny, musí ho zvládnout rodiče. Pomůžeme vám.

Aby bylo doma dobře

Série šesti videí vystihující různá období vztahů a rodičovství, včetně úžasných motivačních kartiček a pracovních listů. Vše zdarma ke stažení. Protože jestli chcete mít krásný život, rádi Vám s tím pomůžeme!

Projekt rodina

Šestnáct témat zpracovaných pomocí videí rozkrývá otázky zamilovanosti, randění, očekávání od partnera či partnerky. Neopomíná ani děti, tchány či rozvod (rozchod) a porozvodovou (porozchodovou) komunikaci.

Knihy Hlavu vzhůru […]

Knihy Mgr. Mileny Mikulkové, zakladatelka organizace, na základě své dlouholeté praxe vydala několik knih pro muže, ženy a rodiče.

Doporučujeme ke shlédnutí

Projekt Hlasy dětí

Série videí, která vytvořila plzeňská nezisková organizace DOMUS - Centrum pro rodinu s cílem zvýšit povědomí o právech dětí mezi veřejností v České republice.

Knihy k přečtení