Pomáháme rodičům, ať už řeší jakoukoliv životní situaci. Usilujeme o to, abyste se uměli radovat z toho, co v životě funguje a měli odvahu měnit to, co nefunguje. Našim posláním je, aby bylo doma dobře – všem.

Pomocnou ruku vám poskytneme zejména prostřednictvím individuálního poradenství, vzdělávání, koučinku a besed. Využít můžete i naše knihy a videa, která vám mohou pomoci se ve své situaci zorientovat a vydat se novým směrem.

Rodičovství a výchova

Chci si rozumět se svými dětmi, znát jejich potřeby a vědět, jak na ně. Zvolit správný styl výchovy, naučit se spolu mluvit a respektovat se. Chci podpořit, když mám pocit, že se mi v rodičovské roli zrovna nedaří nebo se nedaří zrovna mým dětem. Chci, aby nám spolu bylo dobře.

Konstruktivní rozvod/rozchod

Hledám cesty, jak rozchod zvládnout. Potřebuji se zorientovat v nové situaci, naučit se lépe komunikovat a domluvit se na dalším fungování. Rozcházíme se jako partneři, ale chceme být i nadále skvělými rodiči pro naše děti, protože nám na nich nejvíce záleží. Chci podpořit v tom, jak tuto změnu zvládnout.

Work life balance

Chci si umět uspořádat svůj den, stanovit si priority. Naučit se vyvažovat čas a energii mezi prací, svým osobním a rodinným životem.

Vzdělávání pěstounů

Pro doprovázející organizace podporující pěstouny realizujeme v rámci pověření k výkonu SPOD specializované vzdělávání. Seznamte se s širokou nabídkou témat.

E-learning pro rodiče v (po)rozvodové/rozchodové situaci

Unikátní bezplatný e‑learningový program, ve kterém najdete témata, která rodiče v této situaci nejčastěji trápí.

Potřebujete něco jiného?

Řešíte jinou situaci?

Nebojte se nás zeptat.

Připravili jsme pro vás

Dohoda rodičů

Dohoda je výsledkem rodičovské zralosti

Rozchodem ani rozvodem nekončí rodičovství. Aby dítě zvládlo rozpad rodiny, musí ho zvládnout rodiče. Pomůžeme vám.

Aby bylo doma dobře

Série šesti videí vystihující různá období vztahů a rodičovství, včetně úžasných motivačních kartiček a pracovních listů. Vše zdarma ke stažení. Protože jestli chcete mít krásný život, rádi Vám s tím pomůžeme!

Projekt rodina

Šestnáct témat zpracovaných pomocí videí rozkrývá otázky zamilovanosti, randění, očekávání od partnera či partnerky. Neopomíná ani děti, tchány či rozvod (rozchod) a porozvodovou (porozchodovou) komunikaci.

Knihy Hlavu vzhůru […]

Knihy Mgr. Mileny Mikulkové, zakladatelka organizace, na základě své dlouholeté praxe vydala několik knih pro muže, ženy a rodiče.

Doporučujeme ke shlédnutí

Projekt Hlasy dětí

Série videí, která vytvořila plzeňská nezisková organizace DOMUS - Centrum pro rodinu s cílem zvýšit povědomí o právech dětí mezi veřejností v České republice.

Knihy k přečtení