Neviditelné investice s viditelným dopadem

Být ženou je dar.
Být krásnou ženou je poslání.
Být spokojenou ženou je umění.

Fenoménem dnešní doby jsou obrázky šťastných rodin na sociálních sítích. V popředí samozřejmě stojí ženy, které s úsměvem na tváři zvládají péči o děti, manžela, domácnost a k tomu mají skvělou kariéru…

Stíháte všechno tak, jak byste si přála?

Jak si stanovit priority, uspořádat si svůj den a zvládnout vyvážit čas a energii mezi prací a svým osobním a rodinným životem?

Udělejte si čas pro sebe (abyste pak mohla být pro své blízké) – budeme se Vám věnovat!

S pomocí originálního poradenství zaměřeného na řešení s prvky family coachingu a work life balance Vám pomůžeme najít svou vlastní cestu. Protože – životní spokojenost je doprovodný jev, nikoli cíl.

Jak fungovat v práci, když v soukromí se nedaří

V dnešní uspěchané době trávíme až příliš mnoho času v práci, kde ať už sami od sebe nebo váš zaměstnavatel od Vás očekává, že na vše zareagujete pružně, efektivně, zvládnete náročné úkoly. Okamžitě, bezchybně a s radostí.

Takový tlak se zvládá lépe, máte-li okolo sebe lidi, kteří pro vás mají pochopení, jste pro ně důležití a díky nimž má vaše práce smysl a cíl.

Co ovšem dělat, pokud Vaše rodinné zázemí takto nefunguje?

Pokud cítíte, že se Vaše síly tříští, nedaří se Vám skloubit práci a osobní život, klesá Vaše výkonnost a mizí Vaše psychická pohoda, nabízíme Vám pomoc.

Na základě dlouholetých zkušeností Vám nabízíme originální přístup poradenství zaměřeného na řešení s prvky family coachingu a work life balance. Protože – životní spokojenost je doprovodný jev, nikoli cíl.

Pro ty, kteří chtějí mít dny naplněné podporujícími mezilidskými vztahy, dobrou prací a kvalitním osobním životem – jsme k dispozici.

Napište nám