Pomáháme partnerům a manželům, ať už řeší jakoukoliv životní situaci. Usilujeme o to, abyste se uměli radovat z toho, co v životě funguje a měli odvahu měnit to, co nefunguje. Našim posláním je, aby bylo doma dobře – všem. Nabízíme široké spektrum podpory od besed přes poradenství, vzdělávání a koučink až po populárně naučné knihy a videa, která vám pomůžou se ve své situaci zorientovat a vydat se novým směrem.

S čím vám můžeme pomoci

Vztahová údržba

Máme se spolu hezky, ale víme, že to není samozřejmost a chceme na našem vztahu pracovat. Máme nějaké otázky, které sami nedokážeme zodpovědět. Nechceme se točit v kruhu a potřebujeme si potvrdit, že se ubíráme správnou cestou.

Partnerský restart

Máme se rádi, ale občas to mezi námi zaskřípe. Chceme společně pracovat na nápravě, znovu najít cestu ke spokojenému partnerskému životu. Potřebujeme podpořit.

Konstruktivní rozvod/rozchod

Hledám cesty, jak rozchod zvládnout. Potřebuji se zorientovat v nové situaci, naučit se lépe komunikovat a domluvit se na dalším fungování. Rozcházíme se jako partneři, ale chceme být i nadále skvělými rodiči pro naše děti, protože nám na nich nejvíce záleží. Chci podpořit v tom, jak tuto změnu zvládnout.

Work life balance

Chci si umět uspořádat svůj den, stanovit si priority. Naučit se vyvažovat čas a energii mezi prací, svým osobním a rodinným životem.

Potřebujete něco jiného?

Řešíte jinou situaci?

Nebojte se nás zeptat.

Připravili jsme pro vás

Aby bylo doma dobře

Série šesti videí vystihující různá období vztahů a rodičovství, včetně úžasných motivačních kartiček a pracovních listů. Vše zdarma ke stažení. Protože jestli chcete mít krásný život, rádi Vám s tím pomůžeme!

Projekt rodina

Šestnáct témat zpracovaných pomocí videí rozkrývá otázky zamilovanosti, randění, očekávání od partnera či partnerky. Neopomíná ani děti, tchány či rozvod (rozchod) a porozvodovou (porozchodovou) komunikaci.

Knihy Hlavu vzhůru […]

Knihy Mgr. Mileny Mikulkové, zakladatelka organizace, na základě své dlouholeté praxe vydala několik knih pro muže, ženy a rodiče.

Knihy k přečtení