Dlouhodobě se věnujeme osobnostně-sociálnímu rozvoji v pomáhajících profesích. Pedagogům poskytujeme vzdělávání, supervize, koučink, školám pomoc s realizací multidisciplinárních týmů vč. mediace. Díky tomu, že pomáháme rodinám v (po)rozvodnové či (po)rozchodové situaci, řešíme s nimi příčiny i následky změn v jejich životě, můžeme získané zkušenosti zúročit v projektu Metoda multidisciplinární práce s dítětem ve školním prostředí s přesahem do rodiny. Aktuálně připravujeme on-line diagnostický nástroj školní (ne)úspěšnosti, na nějž jsou navázány odborné poradenské služby.

Vzdělávání pedagogů

Hledáte akreditované kurzy pro pedagogy vedené odborníky z praxe? Zaměřujeme se na osobnostně-sociální rozvoj pedagogů.

Koučing, supervize, mediace

Pedagogické povolání patří k těm nejnáročnějším. Podpoříme vás, pomůžeme vám hledat východiska, upevnit si své sociální dovednosti, najít nové cíle a motivaci.

Multidisciplinární týmy

Potřebujete uspořádat setkání multidisciplinárního týmu a nevíte jak na to? Potřebujete nezávislého mediátora či jiného odborníka? Obraťte se na nás.

Školní úspěšnost

Náš on-line diagnostický nástroj, pomáhá včas odhalit možné příčiny školní neúspěšnosti u žáků prvního stupně základních škol. Potřebnou podporu vedoucí k tomu, že se dítě zařadí mezi ty úspěšné poskytne žákům i učitelům náš multidisciplinární tým.

Domluvit si konzultaci
osobně i online