• Rubriky příspěvkuAktuality

Tereza Mikulková je pomocnou rukou pro všechny v organizaci a zejména pak pro naše odborníky, kteří pracují s Vámi ve všech obtížných situacích, ve kterých se na nás obracíte. Zajišťuje plynulý chod a veškerou administrativu spojenou s projekty, na kterých pracujeme. 

Co máte v Espediente z.s. na starosti?

S klienty přímo do kontaktu nepřicházím – jsem v zázemí organizace. Mou náplní práce je od téměř všeho trošku. Komunikace s odborníky v organizaci, kterým zajišťuji potřebné zázemí pro jejich plynulou práci. Jsem pomocná ruka a také ta, u které se na konci měsíce scházejí výkazy práce a další potřebné dokumenty k projektům, které realizujeme.

Jaká je Vaše kvalifikace? 

Vystudovala jsem management na VŠB-TUO. Systematicky pracovat jsem začala již ve 2. ročníku na vysoké škole. Od té doby jsem vystřídala oblasti vzdělávání, call centrum, dopravu a logistiku a také to nejlepší – být maminkou. Zaměření naší neziskové organizace je pro mě zcela nová oblast, avšak zkušenosti z dřívější i současné doby mi pomáhají přinést to, co je pro mou pozici nezbytné – být efektivní a pružná v řešení situaci :). Jsem ráda, když věci fungují, a to ve všech oblastech.

Co vás naplňuje na svém povolání? 

Je to nesmírně různorodá činnost, která má však vyšší cíl, a to se mi líbí. Současně velmi oceňuji velkou časovou a místní flexibilitu, a to nejen v dnešním bláznivém světě. Práce v neziskovém sektoru mi zase otevřela dveře k dalším oblastem práce a k lidem.

Kdo jste? Jaké máte záliby? Co rodina?

Jednoduchá a přitom složitá otázka 🙂 Jsem manželka, máma, kamarádka, bláznivá holka, která v každé volné chvíli šije a vymýšlí aktivity pro své děti. Jsem ta, která má ráda překvapení, ale na změny si musím zvykat delší dobu. Jsem ta, která má ráda dobré lidi kolem sebe a také ta, která ráda potěšuje okolí drobnostmi. Jsou to přátelé, jejich rodiny, společný čas, příroda – to vše tvoří krásný obrázek každého dne.

Jaké hodnoty jsou pro vás důležité?

Zásadní je pro mě rodina a vše, co obsahuje – ať je to vztah mezi partnery, rodiči, tak vztah k dětem. Je to vztah naplnění pochopením, láskou, dobrodružstvím a špetkou nepředvídatelnosti. Žiju tím, čemu a komu věřím – nesnáším přetvářku, lež, klam.