Kniha se čtivým, zajímavým a jednoduchým způsobem dotýká všech důležitých oblastí partnerského a manželského soužití. Nepostrádá humor ani hloubku. Její velkou přidanou hodnotou je, že nabízí pro manžele spoustu zajímavých podnětů pro reflexi sebe samých a celou řadu párových cvičení, která mohou manžele povzbudit, inspirovat, dodat jim energii a odvahu na společném vztahu dál pracovat.

Autorka má několik profesí. Je terapeutka, režisérka, producentka, herečka. Zajímavá je její profesní zastřešující role, je totiž evangelickou pastorkou.

Pokud si knihu zakoupíte, budete příjemně překvapeni jejím designem, malým množstvím textu, pěknými fotografiemi. Pokud se pustíte s partnerem i do cvičení, slibuji Vám, že zažijete smích, slzy, objetí a neutuchající naději, že váš vztah má smysl. Kniha vás bude bavit a to cenné co přinese bude čas, který společně strávíte. Tento text měl být pro odborníky, kteří pracují s páry a rodinami. A skutečně je, protože co nemáš – nepředáš :-). Tak jen neraďme a pusťme se do práce :-).

Martin Bušina

Manželství: dobrodružství ve dvou

Autorka: Carolina COSTOVÁ

Překlad: Markéta ŠTĚPÁNKOVÁ

Praha, Karmelitánské nakladatelství, 2020

ISBN 978-80-7566-063-3

Odkaz na knihu

eshop.cirkev.cz