• Rubriky příspěvkuAktuality

Dovolte nám, abychom se (a rádi!) pochlubili, že jsme se jako organizace zúčastnili a úspěšně absolvovali vzdělávání Grow with Google Academy for NGOs.

Grow with Google Academy for NGOs je série workshopů pro neziskové organizace v České republice, kterých jsme měli možnost se zúčastnit. Velmi efektivně jsme tak využili čas „krize“, kdy jsme se nemohli naplno věnovat osobním setkáním s klienty. 

Znalosti a dovednosti nám byly předávány formou webinářů a následných tematicky stejně zaměřených on-line workshopů. Vše vyžadovalo disciplínu a trošku více soustředění než klasické školení, ale věnovali se nám ti nejlepší z oboru a bylo to velmi inspirativní a obohacující. Na workshopech jsme detailně probrali:

  • Vize a hodnoty organizace 
  • Budování komunity podporovatelů a fundraising 
  • Komunikace, marketing a GSuite pro neziskové organizace
  • Struktura organizace a nastavení procesů 

Tématy nás provázeli skvělí lektoři, jako např. Eva Vejvodová, Jana Peffková, Věrka KoukalováKlára ZahradníkováSimona Bodláková, Regina Kubcová a certifikovaný trenér Google for Nonprofits, Karel Pařízek

Věříme, že i díky těmto možnostem vzdělávání, se nám podaří nasměrovat a nakopnout naši organizaci k vyšším metám. Dostat se do širšího povědomí a pomoci tak ještě většímu počtu rodin.

Chcete nám něco sdělit nebo nám pomoct? Klidně nám napište. Protože zpětná vazba je to nejcennější, co můžeme získat. Děkujeme. 

A pokud vás tento program zaujal, nezoufejte. Na podzim 2020 se bude spouštět nové kolo. Doporučujeme tedy sledovat stránky Grow with Google.