• Rubriky příspěvkuAktuality

Je to tady! Spustili jsme e-learningový program pro rozvádějící se a rozcházející se rodiče. Najdou v něm vše, co v této náročné fázi života potřebují vědět a promyslet s ohledem na svoje děti a budoucí fungování své rodiny. Jednoduše, z pohodlí domova, zdarma.

Když se do něj přihlásíte, pošleme Vám přístupové údaje do programu, který si můžete projít a seznámit se s nejčastějšími tématy, které rodiče dětí při rozvodu řeší.

Co můžete čekat?

  • Právní minimum

Seznámíme Vás s pojmy, ve kterých je dobré se orientovat, dozvíte se, jaké jsou formy úpravy péče o dítě, vymezíme si rodičovskou odpovědnost …

  • Děti a rozvod

Poradíme Jak s dětmi komunikovat o rozvodu, bude řeč o potřebách a právech dětí ohledem na jejich věk

  • Fungující rodičovský tým v době (po)rozvodu/rozchodu

Velká pozornost je věnována potřebám Vás – rodičů. Přiblížíme Vám proces vyrovnávání se s novou situací a následným sestavením fungujícího rodičovského týmu.

  • Nejčastější otázky a řešení obtížných situací
  • Součástí e-learningu jsou také krátká videa, pracovní listy a krátké testy.

E-learning „Přestali jsme být partnery, zůstáváme rodiči“ najdete tady.

Když budete chtít s něčím pomoci, budete cítit, že by se Vám hodila odborná podpora či rada sociálního pracovníka, psychologa, terapeuta – jsme tady pro Vás. Poskytujeme bezplatné poradenství prezenční či on-line formou.

Napište nám na ▶️ info@espediente.cz nebo zavolejte ▶️ +420 703 166 096

E-learningový program “Přestali jsme být partnery, zůstáváme rodiči” byl vytvořen v rámci projektu Jistota v nejistotě aneb ztráty beze ztrát 2021 díky podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí z dotačního programu Rodina.